GUZELIS PORSELEN SAN.VE TIC.A.S., ERDOGANLAR EMAYE SAN.VE TIC.A.S.


Eternity Ev Yaşam Gereçleri | Güzeliş Porselen
Eternity Tencere Ana Sayfa Site İçi Arama Bize Ulaşın Eternity Tencere
Eternity Tencere | English Site Haritası Eternity Kurumsal Eternity Satış Noktaları Medya İlişkileri İnsan Kaynakları Fuarlar

58

Eternity Tencere Kullanma Kılavuzu
Eternity Kampanyaları
Eternity %100 Müşteri Memnuniyeti
Eternity Haberleri
İdeal Tencere Seçimi
Akşama Ne Yiyeceğiz?com
Eternity Forum
KURUMSAL

 

Üretim
Eternity Fabrikalar
Non Stick Fabrikası
Serbest Bölge
Emaye Fabrikası
Değişik meyve dekorlu, düz renkli porselen emaye dış yüzey, modern tasarımlı tel, bakalit ve porselen kulplar, kısacası üretimde kullandığı 35 günün modasına uygun desen, 9 farklı renk, 3 değişik kapak, 6 çok amaçlı kulp ve tepe dizayını ile ürün grubu dağılımında 2,200 değişik modele ula?mıştır.
   Dünya mutfaklarında da son yılların gözde deseni haline gelen Chintz modası yıllardır emprime ve şal deseni olarak adlandırılan çeşitli objelerden genelleştirilmiş tasarımlar 1700’lü yıllarda Hint geleneksel sanatından dünya literatüründe yer alıyordu. 300 yıl önce İngiliz kraliyet ailesinin kullandığı çeşitli güller ve çiçeklerle zenginleştirilen bu modayı Eternity Türk mutfaklarına da sundu. Ürün çeşitliliği ve tarzına her geçen gün ayrı bir yenilik ekleyen Eternity üretiminin yüzde 40’ını “chintz” koleksiyonuna ayırdı. Dünyada kendine has kulüpleri bulunan ve bugüne kadar dünyada üretilen porselen her türlü objenin kolleksiyonerler tarafından borsası oluşturulan “chintz” dekorlarıyla bezenmiş tüm eşyalaryn ekolüne ve çeşitliliğine Eternity pişirme gruplarıyla dahil olmuştur.
    
Eternity bugün üretmiş olduğu mutfaklarımızda ve evlerimizde kullandığımız çeşitli ürünleri ile ev ve mutfak eşyalarında moda yaratma aşamasına gelmiştir. Şöyle ki; insanlarımızın hemen hepsi çiçek motifli desenler içeren koltuk takımlarından perde ve masa örtülerine daha da ötesi halı ve yer kaplama malzemeleri, duvar kağıtları ile döşenmiş insana psikolojik olarak rahatlama hissi veren, her zaman dinç kalma özelliği yaratan ortamlar için gayret sarfetmektedirler.
    Ürün grubunda sadece tencere ve tava üretimi ile yetinmeyen Güzeliş Porselen ,eş desenlerde çaydanlık, saklama kapları, fırın kapları, tepsi, pasta kabı, nihale, süzgeç, kek kalıbı vs. gibi tamamlayıcı ürünlerde üreterek tüketicinin beğenisine sunmaktadır.
    
Eternity Dünyada Emaye Mutfak Grubu’nda  bu kadar çeşit ürünü ortaya çıkarmış tek üretici olma özelliğini korumaktadır. Üretim kapasitesi saatte 2,000 adettir.