GUZELIS PORSELEN SAN.VE TIC.A.S., ERDOGANLAR EMAYE SAN.VE TIC.A.S.


Eternity Ev Yaşam Gereçleri | Güzeliş Porselen
Eternity Tencere Ana Sayfa Site İçi Arama Bize Ulaşın Eternity Tencere
Eternity Tencere | English Site Haritası Eternity Kurumsal Eternity Satış Noktaları Medya İlişkileri İnsan Kaynakları Fuarlar

58

Eternity Tencere Kullanma Kılavuzu
Eternity Kampanyaları
Eternity %100 Müşteri Memnuniyeti
Eternity Haberleri
İdeal Tencere Seçimi
Akşama Ne Yiyeceğiz?com
Eternity Forum
KURUMSAL

 

Dayanıklılık Testleri
NON-STICK (YAPIŞMAZ) YÜZEY TESTİ: İlk  testte tavalar 200° C derecelik kızgın yağa 24 saat süre ile batırılmıştır. Bunun sonucunda Eternity mamullerinin non-stick ve emaye yüzeylerinin hiçbir bölümü zarar görmemiştir. İkinci non-stick yüzey testinde ise, Eternity tavasına süt ve yumurta konmuştur. Hiçbir yağlandırıcı madde olmaksızın pişirilmiştir. Tavanın yüzeyi mükemmel non-stck özellikleri göstermiş ve kolayca temizlenebilmiştir.  Bu testlerin ardında tavanın yüzeyi 2 mm’lik aralıklarla bıçakla kazınmıştır. Yapışkan şeridin yapıştırılıp çekilmesinden sonra non-stick yüzeyin hiçbir bölümü kalkmamıştır. Bu test Eternity mamulerine 25 kez uygulanmıştır.
Eternity’nin performansı geniş bir bilimsel araştırma programı içinde test edilmiştir.
NON-STICK (YAPIŞMAZ) YÜZEY TESTİ: İlk  testte tavalar 200° C derecelik kızgın yağa 24 saat süre ile batırılmıştır. Bunun sonucunda Eternity mamullerinin non-stick ve emaye yüzeylerinin hiçbir bölümü zarar görmemiştir.
     İkinci non-stick yüzey testinde ise, Eternity tavasına süt ve yumurta konmuştur. Hiçbir yağlandırıcı madde olmaksızın pişirilmiştir. Tavanın yüzeyi mükemmel non-stck özellikleri göstermiş ve kolayca temizlenebilmiştir.
      Bu testlerin ardında tavanın yüzeyi 2 mm’lik aralıklarla bıçakla kazınmıştır. Yapışkan şeridin yapıştırılıp çekilmesinden sonra non-stick yüzeyin hiçbir bölümü kalkmamıştır. Bu test Eternity mamulerine 25 kez uygulanmıştır.
60,000 kazıma sonrasında
60,000 spatula kazıması sonrasında pişirmede ETERNITY tavası mükemmel non-stick özellikleri göstermiştir.
3,000 kazıma sonrasında
Rakip tava ise 3,000 metal spatula kazıma sonrası pişirmede hiç non-stick özelliği gösterememiştir.
KAZIMA TESTİ:  Bu testte bir omlet pişirilirken yapılan hareketin benzeri olarak tavanın yüzeyi metal spatula ile sürtülmüştür. 60,000 turdan sonra Eternity mükemmel non-stick özellikleri göstermiştir. Çeşitli  Show’larda  bu sayı 200,000 turu aşmaktadır.
AŞINDIRMA TESTİ: Bu test, non-stick’li yüzeyi ıslak bir şekilde ovalayarak temizleme aleti kullanylarak yapılmıştır. Eternity mamullerinde yüzey aşınması 1,800 tekrardan sonra oluşmaktadır.
KESME TESTİ: Yarım ay şeklindeki kesici karbit yüzeyi kazınmıştır. Eternity’nin  zemini delmek için gerekli olan gücün 26 newton olduğu, bu güçten sonra zeminin zarar gördüğü tesbit edilmiştir.
LEKEYE DAYANIKLILIK TESTİ: Alışılmış non-stick kaplamaları özellikle açık renklerde oldukları zaman lekelenmeye eğilimlidirler. Bu testte Eternity fırın tepsisi 36 saat boyunca 315° C derecelik ısıya tabi kalmıştır. Bu süre içerisinde Eternity yüksek ısıya ve lekeye karşı dayanıklılığını koruyabilmiştir.
Testler gösteiyorki; Eternity 20 kata kadar daha dayanıklı,