GUZELIS PORSELEN SAN.VE TIC.A.S., ERDOGANLAR EMAYE SAN.VE TIC.A.S.


Eternity Ev Yaşam Gereçleri | Güzeliş Porselen
Eternity Tencere Ana Sayfa Site İçi Arama Bize Ulaşın Eternity Tencere
Eternity Tencere | English Site Haritası Eternity Kurumsal Eternity Satış Noktaları Medya İlişkileri İnsan Kaynakları Fuarlar

58

Eternity Tencere Kullanma Kılavuzu
Eternity Kampanyaları
Eternity %100 Müşteri Memnuniyeti
Eternity Haberleri
İdeal Tencere Seçimi
Akşama Ne Yiyeceğiz?com
Eternity Forum
KURUMSAL

 

Teknoloji
Üretimde Excalibur teknolojisi kullanılmakta ve bütün ürünler el değmeden PLS sistemi ile üretilmektedir. Excalibur’un güçlendirilmiş yapışmaz  kaplaması kazımalara karşı dayanıklıdır, çünkü kaplamayı güçlendiren ve böylece onunla pişirirken çelik araçların kullanımına izin veren bir metod ile üretilmiştir.Alkali ve aside karşı dayanıklı özel emaye ile yine özel metal parçalarla güçlendirilmiş alt emaye tabaka, zorlamalara karşı koymak için beyaz, sıcak özel paslanmaz çelik tanecikleri zeminin üzerine spreylenmiştir. Bu tanecikler sertleşerek yüzeyde birleşmekte ve yüzeyin bir parçası olmaktadır.
Böylelikle sağlam birinci katman tatbik edilmektedir. İkinci ve üçüncü katmanlar ise sıcağa karşı uzun süreli dayanıklılık sağlamak ve yemeğin yapışmasını önlemek içindir. Kaplama, paslanmaz takviye ile kilitlenir ve non-stick tabakası ile de kaplanarak  üstün kalite ve dayanıklılık sağlanmaktadır. Yapışmaz yüzeyde plastik yada tahta araçlar kullanılması zorunluluk olmamakta, çelik spatula da rahatlıkla kullanılabilmektedir. Kaplamanın içindeki paslanmaz çelik, yüzeyin zarar görmesini engellemektedir. Daha sağlıklı sonuçlar içermesi açısından çelik üzerine kaplanan üç kat porselen emaye dış yüzey, kısık ateşte daha hızlı pişirime olanak sağlamaktadır. Üretimdeki teknoloji üstünlüğü zaman içinde dünyada tek üretici olma özelliği sorumluluğunun yanında iştirak edilen tüm tanıtım aktivitelerinde üst kalite uygulama standardını yükseltme ve ürünün diğer unsurlarında iç yapışmaz yüzey kalite seviyesine taşınma mecburiyetini doğurmuştur. Kısaca bugünkü üretim tekniklerinin üzerindeki performansla üretilen yanmayan, yapışmayan, desenleri solmayan, çizilmeyen, kararmayan, sağlıklı, dekoratif bu ürünlerin tamamı mutfak ötesi hizmet verebilme yeteneğine sahip olup sadece pişirme gruplarını kapsamamakta yan ürünlerle kullanım kolaylığı yanında görsel zenginlik ve de sofralarımızda renk katabilecek şekilde servis imkanı sağlamaktadır.