GUZELIS PORSELEN SAN.VE TIC.A.S., ERDOGANLAR EMAYE SAN.VE TIC.A.S.


Eternity Ev Yaşam Gereçleri | Güzeliş Porselen
Eternity Tencere Ana Sayfa Site İçi Arama Bize Ulaşın Eternity Tencere
Eternity Tencere | English Site Haritası Eternity Kurumsal Eternity Satış Noktaları Medya İlişkileri İnsan Kaynakları Fuarlar

58

Eternity Tencere Kullanma Kılavuzu
Eternity Kampanyaları
Eternity %100 Müşteri Memnuniyeti
Eternity Haberleri
İdeal Tencere Seçimi
Akşama Ne Yiyeceğiz?com
Eternity Forum
KURUMSAL

 

Kuruluş
Güzeliş Porselen San. Ve Tic. A.Ş. ve Grup şirketleri yarım yüzyıla yakın tecrübesi ile Türkiye’de zücaciye sektörünün en köklü üretici firmalarından biridir. 1958 yılında İstanbul’da cam ve porselen mutfak eşyası dekorlama ve tezyinatı ile faaliyete geçen firma, kuruluşundan itibaren porselen ve cam mutfak eşyasının yurtiçi ve yutdışında yüksek montanlı toptan dağıtım ve pazarlamasını yapmaktadır.
    1979 yılında Erdoğanlar Emaye San. Tic. A.Ş. kardeş şirketiyle Emaye fabrikasını kurarak emaye mutfak eşyası pazarına da yıllardır ürünlerini sunmaktadır. Sonraki yıllarda emaye üretimindeki tecrübe ve birikimi ile gelişmiş ülkelerde emaye içi yapışmaz (non-stick) kaplama ürünlerin  kullanılacağını gören firma bu amaçla Pendik’teki tesislerine entegre olarak Çayyrova’da ikinci bir non-stick  fabrikası  kurarak üretime geçmiştir.
  1992 yılında kurulan Ergun Holding A.Ş. ve dış ticaret faaliyetlerini arttırmak üzere açılan Bişkek/Kırgızistan (1995), Tuzla Deri Serbest Bölge (1996), yurtdışı şubeleri aracılığı ile şirket bünyesi genişletilerek uluslararası faaliyetleri devam etmektedir.
     Porselen ve Emaye konusunda yıllar süren bilgi ve birikimlerinin estetik sonucu olan mamuller her zevke hitab edebilme özelliğinin yanı sıra yöresel ve etnik kültürlere de hitab edebilen ürünlerin sunulmasını sağlamaktadır. Dünyanın önde gelen mutfak kültürlerine hizmet etme konusunda açık olabilen üretim tarzı esnek olarak Eternity ürün gruplarında görülebilmektedir.