GUZELIS PORSELEN SAN.VE TIC.A.S., ERDOGANLAR EMAYE SAN.VE TIC.A.S.


Eternity Ev Yaşam Gereçleri | Güzeliş Porselen
Eternity Tencere Ana Sayfa Site İçi Arama Bize Ulaşın Eternity Tencere
Eternity Tencere | English Site Haritası Eternity Kurumsal Eternity Satış Noktaları Medya İlişkileri İnsan Kaynakları Fuarlar

GUZELIS PORSELEN SAN.VE TIC.A.S., ERDOGANLAR EMAYE SAN.VE TIC.A.S.

Eternity Haberleri

Açev Organizasyonu

Kadınların sadece mutfak yaşamında değil tüm yaşamında onlarla birlikle olmayı kendine hedef belirlemiş olan Eternity. Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV) ile ortaklaşa bir organizasyon gerçekleşirdi. Beşiktaş Kültür Merkezinde 250 kişinin katılımıyla gerçekleşen organizasyonda hanımlara çeşitli konferanslar verildi.

 Anne Çocuk Eğitim Vakti ve Atv'de “Mutfakta Yenilik Var” yemek programını hazırlayıp sunan Sedet İybar’ın ev sahipliğini yaptığı organizasyonda; Anne Destek Programı. Anne Çocuk Eğitim Program, Kadın Destek ve İşlevsel Yetişkin Okur - Yazarlığı Programına katılan çok sayıda kadının yanı sıra. iş hayatlarında başarılı olmuş ünlü kadınlar da vardı.Demet Akbağ. Zerrin Sümer. Berna Sağlam, Zeynep Tunuslu ve Arzu Kaprol. çalışan kadın ve anne olmak konusundaki duygularını, konuklarla paylaştılar. Organizasyona katılanlara havuçlu kek tarifi veren Sedef İybar. sonrasında bu kekleri konuklara ikram etti. AÇEV'in Anneler Günü organizasyonunda davetliler arasında yapılan çekilişte. çok sayıda kişiye Eternity firması tarafından tencere seti hediye edildi.

Organizasyonu Eternity firmasından Sema Kalafat Terlemez, Crezone Reklam Ajansından Ümit Güzelbey ve Gülden Özbaşaran birlikte organize ettiler.

Eternity firması, Anneler Günü organizasyonun sponsor olmasının yanı sıra. 20 kişinin eğitim alacağı Anne Destek Programına da sponsor oluyor.

 <<geri