GUZELIS PORSELEN SAN.VE TIC.A.S., ERDOGANLAR EMAYE SAN.VE TIC.A.S.


Eternity Ev Yaşam Gereçleri | Güzeliş Porselen
Eternity Tencere Ana Sayfa Site İçi Arama Bize Ulaşın Eternity Tencere
Eternity Tencere | English Site Haritası Eternity Kurumsal Eternity Satış Noktaları Medya İlişkileri İnsan Kaynakları Fuarlar

GUZELIS PORSELEN SAN.VE TIC.A.S., ERDOGANLAR EMAYE SAN.VE TIC.A.S.

Eternity Haberleri

Whitford'dan, güçlendirilmiş uzun ömürlü excalibur

  Tencerelerin modern non-stick kaplaması olduğu sürece yemek pişirmek artık çok kolay. Ama EXCALIBUR'dan önce özellikle metal araçların kullanımında non-stick kaplamasının aşınma riski vardı. Böylece yemek tencereye yapışır ve tencerelerin temizlenmesi çok zor hale gelirdi.

Şimdi eski probleme yeni bir cevap; WHITFORD'dan, güçlendirilmiş uzun ömürlü EXCALIBUR

EXCALIBUR'un güçlendirilmiş non-stick kaplaması kazımalara karşı dayanıklıdır, çünkü kaplamayı güçlendiren ve böylece onunla pişirirken çelik araçların kullanımına izin veren bir metod ile üretilmiştir.

EXCALIBUR dayanıklılığının asıl sırrı üçlü katman sisteminin bir parçası olan özel geliştirilmiş paslanmaz güçlendirmedir. Sorunsuzca üzerinde yemek pişirebilirsiniz. Ayrıca fazla pişirilmiş yemeklerde sorunsuzca tencereden alınabilirler. Bağımsız testler EXCALIBUR'un diğer bir çok önde gelen tencerelere göre en az üç kat daha dayanıklı olduğunu gösterdi.

Özel güçlendirilmiş EXCALIBUR ile plastik veya tahta araçlar kullanmaya zorunlu değilsiniz. Yeni tencerenizin non-stick yüzeyinde çelik spatula kullanabilmenin özgürlüğünü hayal edin. Kaplamanın içindeki paslanmaz çelik tencerenin zarar görmesini önleyecektir. Tencereniz bir çok alternatif non-stick tencereden daha uzun süre dayanacaktır.

EXCALIBUR tencereniz ilk yıkamadan ve durulamadan sonra kullanıma hazırdır. Boş tencereyi yüksek ateşe koymayın ve her kullanımdan sonra sıcak sabunlu su içinde fırça ile yıkayın.

EXCALIBUR tencerelerinizi her zaman kullanın. Bu tencereler yemeğin yapışmasına ve yüzeydeki kaplamanın aşınmasına karşı korunmuştur.

 

<<geri